-22%

Підставка Breeze телескопічна 1,2 м + буз-бар на 2 вудилища 30 см
540 ₴
421,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 3453
+380 (73) 221-62-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: см 65-120
Ширина - 30см
Матеріал: алюміній
Особливості: Різьблення під сигналізатор, буз-бар або тримач
Буз-бар Breeze для двох вудлищ – це надійний та зручний аксесуар для любителів риболовлі. Він є компактною конструкцією з якісних матеріалів, яка забезпечує міцне кріплення трьох вудилищ одночасно.
Крім того, завдяки унікальній конструкції буз-бар Breeze забезпечує стабільну фіксацію вудилищ і мінімізує ймовірність їх випадання у воду.
Якщо ви хочете мати впевненість у безпеці своїх вудлищ та максимально комфортно проводити час на риболовлі, то буз-бар Breeze для двох вудлищ – ідеальний вибір для вас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421,20 ₴





